Ataşehir Evden eve Nakliyat

Ataşehir Evden eve Nakliyat ; İstanbul’un pek çok semtinde hizmet vermekte olan Ege Nakliyat olarak, Ataşehir Evden Eve Nakliyat seçeneği ile müşterilerimize uygun fiyata güvenli taşıma hizmeti sağlamaktayız. Sektördeki pek çok firmaya nazaran güvenliğe ve eşyalarınızın korumasına ekstra özen göstermekteyiz. Nakliye başlamadan evvel eşya alınacak ve taşıma yapılacak bina durumlarının belirlenmesinden, asansör sistemleri organizasyonuna kadar titizlikle çalışmaktayız. Öncelikle taşıma yapılacak binanın şartları incelenir, çalışacak kişi sayısı/asansör ihtiyacı belirlenir ve fiyatlandırma yapılarak size geri dönüş yapılır. Eşyaların her birinin ağırlığı ve özellikleri incelenerek kategorilerine ayrılır, fiyatlandırma yapılır.

Ataşehir Evden eve Sigortalı Nakliye

Nakliye Sigortası Şirketimiz her eşya için ayrı koruma ve güvenlik önlemleri alarak taşıma sırasında oluşabilecek riskleri sıfıra indirmektedir. Eşyaların fazlalığına, boyutlarına ve bina durumlarına göre ekstra koruma, asansör vb. ihtiyaçlar elbette fiyatlandırmayı etkileyebilir. Tüm ekstra ihtiyaçlar(araç-gereç) şirketimiz tarafından temin edilmektedir. Nakliye sırasında eşyalarınızı takip etmeniz mümkündür ve talebiniz doğrultusunda yerleştirme isterseniz çalışma arkadaşlarımız binaya inen eşyaları sizin isteklerinize göre dizayn edecektir. Küçük çaplı şirketlerin aksine Ataşehir Evden Eve Nakliyat ekibimiz taşıma sırasında oluşabilecek her türlü hasara karşı nakliyat sigortası güvencesiyle karşınıza çıkmaktadır. Diğer şirketlerin özensizliği ve güvensizliğine karşın belgeli güvence ile nakliye sırasında yaşadığınız herhangi bir sorun resmi olarak koruma altındadır. .
Ataşehir Profesyonel Nakliyat

Şirketimiz uzun yıllardır taşımacılık sektöründe güvenilir firma olarak isim yapmış, sorunsuz şekilde müşterilerine hizmet vererek olumlu geri dönüşler almıştır. Müşteri memnuniyetinin şirketin ilerlemesinde oynadığı rolün bilincinde olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla yolumuza devam etmekte ve bu anlayışı ilke edinmekteyiz. Firmamız uzun yıllar boyunca biriktirdiği deneyimleriyle ilerlemekte, profesyonel taşıma hizmetini her geçen gün uluslar arası boyuta taşımaya bir adım daha yaklaşmaktadır. Hedeflerimiz ve misyonumuz ile doğru orantılı olarak müşterilerimize verdiğimiz memnuniyetin bizi her geçen gün ileri taşıdığının farkındayız. 1986’dan bu yana gelişerek ve değişerek devam eden varlığımızla; şehirler arası taşıma, eşya depolama, şehir içi nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve pek çok kurumsal taşımacılık hizmetlerimizle siz müşterilerimize ulaşmaktayız. Ataşehir evden eve nakliyat için web sitemiz veya telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilir, fiyatlandırma ve her türlü sorunuz için bağlantı kurabilirsiniz.