Burhaniye Şehirler arası Nakliyat

       Şehirler arası nakliyat firması olarak her zaman Burhaniye ve Balıkesir çevresinde kusursuz hizmet sunmayı kendimize ilke edindik. Bu yüzden hizmetlerimizi sunarken her zaman işini bilen ekiple, 1. Sınıf donanımlı cihazlarımızla taşıma işlemi yaptık. Burhaniye Şehirler arası nakliyat Kurulduğumuz günden bu yana binlerce nakliyat işini kusursuz sıfır hata ile teslim ettik. Taşıma sırasında müşterilerimizin zarar gören eşyalarının bedelini sigorta şirketimiz tarafından ödedik. Balıkesir Şehirler arası nakliyat firması olarak şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Parça eşya taşımcılığı, büro ve iş yeri taşıma gibi alanlarda da müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye devam ediyoruz

Burhaniye Şehirler arası Sigortalı Nakliye

        Burhaniye Şehirlerarası nakliye firmamız tüm eşyalarınızı garanti kapsamına alıyor. Olası bir kaza durumunda eşyalarınızın bedeli sigorta şirketimiz tarafından karşılıyoruz. Taşıma sırasında kırılan, bozulan ve hasar gören eşyaların bedeli tarafınıza ödüyoruz. Burhaniye Şehirler arası Nakliyat firmamız taşımalarında asansör sistemini kullanır. Böylece eşyalarınız asansörle kısa sürede istediğiniz noktaya taşınır. Asansör sistemi kiralama usulü kullandığımız için nakliyat maliyetlerimiz oldukça düşüktür.
Burhaniye Nakliyat Firmaları

     Şirketimiz Burhaniye Nakliyat Firması olarak ,uzun yıllardır taşımacılık sektöründe güvenilir firma olarak isim yapmış, sorunsuz şekilde müşterilerine hizmet vererek olumlu geri dönüşler almıştır. Müşteri memnuniyetinin şirketin ilerlemesinde oynadığı rolün bilincinde olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla yolumuza devam etmekte ve bu anlayışı ilke edinmekteyiz. Firmamız uzun yıllar boyunca biriktirdiği  Evden eve Nakliyat deneyimleriyle ilerlemekte, profesyonel taşıma hizmetini her geçen gün uluslar arası boyuta taşımaya bir adım daha yaklaşmaktadır. Hedeflerimiz ve misyonumuz ile doğru orantılı olarak müşterilerimize verdiğimiz memnuniyetin bizi her geçen gün ileri taşıdığının farkındayız. 1986’dan bu yana gelişerek ve değişerek devam eden varlığımızla; şehirler arası taşıma, eşya depolama, şehir içi nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve pek çok kurumsal taşımacılık hizmetlerimizle siz müşterilerimize ulaşmaktayız. Burhaniye nakliyat Firmaları için web sitemiz veya telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilir, fiyatlandırma ve her türlü sorunuz için bağlantı kurabilirsiniz.